Peelingi I Image Skincare

I PEEL the signature facelift™

Odwodnienie, trądzik różowaty

 

ZABIEG FIRMOWY  

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, nawilżające polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

RODZAJE SKÓRY


 Z trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodniona, wrażliwa, poszarzała, z przebarwieniami, zmęczona, osób palących,  po zabiegach chirurgii plastycznej. Również dla kobiet w ciąży.

KLUCZOWE SKŁADNIKI


 Organiczny aloes w postaci żelu - Nośnik/Baza

30% mieszanka:

Witaminy C

  • Enzymów owoców
  • Kwasu hialuronowego

Antyoksydacyjne, Złuszczające, Stymulujące i wzmacniające

Centella stems GX™ (komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej) - Poprawia mikrokrążenie oraz wytrzymałość naczyń krwionośnych, pobudza produkcję kolagenu, działa oczyszczająco i łagodząco.

 

I PEEL wrinkle lift®

Zmarszczki i utrata elastyczności

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego, retinolu i komórek macierzystych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym przypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do  złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

RODZAJE SKÓRY


 Ze wszystkimi rodzajami starzenia,  nierównomierna, z przebarwieniami, sucha, szorstka, przetłuszczająca się, z trądzikiem zaskórnikowym.

KLUCZOWE SKŁADNIKI


 Organiczny aloes w postaci żelu - Nośnik/Baza

40% mieszanka:

  • Kwas glikolowy
  • Retinol

Złuszczające (AHA), Synteza kolagenu

Buddleja davidi stems G™ (komórki macierzyste Budlei Dawida) - Przeciwdziałanie starzeniu, fotostarzeniu i przebarwieniom pozapalnym. Ochrona przed UVA.

 

 

I PEEL lightening lift®

Przebarwienia i zaburzenia pigmentacyjne

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych Undari Pierzastodzielnej i Jeżówki Waskolistnej i zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy i kojowy połączone z koktajlem czynników rozjaśniających, skutecznie  redukują wszelkie przebarwienia, odświeżają koloryt i nawilżają. 

RODZAJE SKÓRY


 Z przebarwieniami, plamami posłonecznymi, nierównomiernym kolorytem skóry, odwodniona.

KLUCZOWE SKŁADNIKI 


 Organiczny aloes w postaci żelu - Nośnik/Baza

50% mieszanka:

  • Kwasu mlekowego
  • Kwasu kojowego

Złuszczające (AHA), Rozjaśniające - inhibitor tyrozynazy

Echinacea angustifolia stems G™ (komórki macierzyste Jeżówki Wąskolistnej) - Redukcja przebarwień pozapalnych, wzmocnienie układu odpornościowego i stymulacja produkcji kolagenu.

 

Cennik

 

I PEEL the signature facelift (odwodnienie, trądzik różowaty)               250
I PEEL wirnkle lift (zmarszczki, utrata elastyczności)               250
I PEEL lightening lift (przebarwienia , zaburzenia pigmentacyjne)               250