Makijaż permanentny Long Time Liner® Conture® Make-up

Makijaż permanentny to doskonały sposób, aby wyglądać pięknie niezależnie od pory dnia czy nocy. Powinien być subtelny i precyzyjny, tak aby podkreślał naturalne piękno nie tworząc wrażenia sztuczności. Takie efekty można osiągnąć tylko posiadając odpowiednie kwalifikacje, posiadając wysokiej jakości sprzęt oraz barwniki. Nie wszystkie metody makijażu permanentnego, które dostępne są na rynku, pozwalają osiągnąć pożądany efekt. Makijaż nie może być zbyt mocny i głęboki ponieważ będzie dawał efekt sztuczności i może wyglądać jak tatuaż. Metoda Long-Time-Liner pozwala na wykonanie bardzo naturalnego, precyzyjnego makijażu. Uznana jest na całym świecie za najbezpiecniejszą i najlepszą metodę makijażu trwałego.

 

OFERTA ZABIEGOWA

USTA: Nadając idealny obrys ust likwidujemy ich asymetrię, korygujemy kształt, powiększając lub pomniejszając. Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy nierówności pigmentacyjne. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem.

LIP LIGHT: Dodatkowe rozświetlenie ponad górną wargą powiększy optycznie zbyt płaskie usta. Bardzo efektownie uwydatnia wargi i nadaje trójwymiarowy wygląd. Lip light nie jest pogrubieniem konturu, lecz techniką opracowaną przez wizażystów Long-Time-Liner, aby osiągnąć jeszcze wyższy poziom i satysfakcję klientów.

BRWI: stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt brwi za pomocą makijażu Conture make-up podkreśla charakter twarzy, wyrównuje ewentualne asymetrie, wypełnia braki we włoskach, gwarantuje perfekcyjny łuk każdego dnia.

BRWI METODĄ WŁOSKOWĄ: Najnowsza technika makijażu trwałego opracowana przez niemieckich wizażystów Long Time Liner dla osób pozbawionych brwi, bądź pragnących uzyskać naturalny efekt zagęszczenia włosków. Podkreślenie linii brwi następuje poprzez wrysowanie włosków, a nie wypełnienie jednolitą ciemną plamą. Linergistka wykonuje rozrysunek wstępny, który pozwala klientce zobaczyć jaki będzie efekt końcowy makijażu. Następnie dobieramy odpowiedni barwnik do typu kolorystycznego klientki, aby nawet z bardzo małej odległości włoski przypominały te naturalne. Urządzenie, którym wykonujemy makijaż trwały pracuje tylko jedną, bardzo cienką igłą, więc nie ma obaw, że pigment się rozpłynie w skórze. Urządzenie nie nacina skóry tylko delikatnie rysuje po skórze.

KRESKA NA POWIECE GÓRNEJ I DOLNEJ:  Czy masz dosyć ciągłego poprawiania i rysownia kresek na powiekach? Kredka się rozmazuje, a liner spływa? kreska na jdenym oku jest inna, niż na drugim? Mamy na to radę. Za pomocą urządzenia Long-Time-Liner zrobimy kreski na trwałe. Szybko i prawie bezboleśnie wykonamy kreski na powiece górnej i dolnej. Utrzymują się 3-5 lat w niezmienionej formie. Możesz zapomnieć o łamiącej się kredce i rozpływającym eyelinerze. Kreski rysowane przez nas pomiędzy rzęsami optycznie je pogrubiają, podkreślając kształt oka. W końcu będziesz mogła cieszyć się makijażem naturalnie podkreślającym Twoje piękno bez codziennego malowania.

POGRUBIENIE KRESEK: Dodatkowo pogrubione i wydłużone, są podstawą bardziej dekoracyjnego makijażu, silniej podkreślają oko. Polecamy Paniom, które preferują bardziej intensywny makijaż na powiekach.


PRZECIWWSKAZANIA:

Przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu jest: ciąża, infekcja, cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych.

 

Cennik

Makijaż trwały ust z wypełnieniem  1000

Kontur ust + cieniowanie  800
Lip light – biały cień nad górną wargą optycznie powiększający usta  400
Makijaż trwały brwi metodą cieniowania  900

Makijaż trwały brwi metodą włoskową  900

Kreska na powiece górnej  600
Kreska na powiece dolnej  400

Makijaż trwały brwi metodą kompaktową włoski + cień 1300

Eye light - delikatny cień nad kreską górną optycznie powiększający oko  300
   
W ciągu miesiąca po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić korektę, która jest wliczona w cenę zabiegu  
Każda następna mała korekta:
   
usta, brwi  200
oczy  100
Odświeżenie po roku  (pokrycie od nowa kolorem, zmiana koloru) – 50% ceny wyjściowej, po 2 latach 75% ceny wyjściowej  
Znieczulenie stomatologiczne do makijażu ust (wykonuje lekarz)  120