ERICSON - programy pielęgnacyjne na twarz

 

MESO-VIT - KURACJA REWITALIZUJĄCA - ALTERNATYWA DLA MEZOTERAPII

     Skuteczność i natychmiastowe rezultaty zabiegów to elementy, na których najbardziej zależy wymagającym klientom . Dlatego też pielęgnacja w gabinecie kosmetycznym ma coraz więcej wspólnego z zabiegami medycyny estetycznej.

Czerpiąc z innowacji naukowych, Ericson Laboratoire opracowało Meso-Vit, nowy zabieg w linii nieinwazyjnej medycyny estetycznej, który może być stosowany jako zabieg zastępujący mezoterapię lub uzupełniający ostrzykiwanie praktykowane w tym rodzaju kuracji. Ponadto Meso-Vit  stanowi doskonały koktajl witaminowy o działaniu regenerującym, rozjaśniającym i ochronnym.

W zabiegu wykorzystuje się 2 urządzenia znacznie poprawiające wnikanie składników aktywnych w głąb skóry. Micro-Pick z rotacyjnymi mikroigłami stymuluje syntezę kolagenu i elastyny. Skinjector poprawia wnikanie serum, fluidu oraz kremu dzięki plastikowym igłom, które – wibrując – stymulują mikrokrążenie.

 

   SKŁADNIKI AKTYWNE:

     PHYCOSACCHARIDE - składnik pozyskiwany z algi Laminaria digitata, który jest bogaty m.in. w kwas mannuronowy. Phycosaccharide ma działanie    przeciwzapalne, łagodzące oraz odbudowujące

     WITAMINA A reguluje procesy keratynizacji oraz działa naprawczo

     WITAMINA C stymuluje syntezę kolagenu i ma działanie rozjaśniające

     WITAMINA E działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo

     Preparaty zawierają ponadto wyciąg z melisy o działaniu przeciwzapalnym oraz oleje roślinne bogate w podstawowe kwasy tłuszczowe, które odżywiają i regenerują skórę.

..........................................................................................................................................

 

FRESH CAVIAR - LUKSUSOWA PIELĘGNACJA ORGANICZNYM KAWIOREM

 

Wykorzystanie świeżych komórek kawioru, w celu rewitalizacji skóry pozbawionej witalności.

Fresh Caviar to jedyna w swoim rodzaju linia kawiorowa wykorzystująca świeże komórki kawioru w zabiegu intensywnie regenerującym dla skóry pozbawionej witalności. Świeże komórki kawioru zawarte w linii Fresh Caviar oferują odżywczy proteinowy koktajl, bogaty w peptydy i podstawowe aminokwasy. 20 występujących w organizmie aminokwasów stanowi elementy składowe protein, które z kolei są materiałem do budowy wszystkich komórek ciała. Kawior zawiera najważniejsze składniki potrzebne do zachowania młodości skóry. Jest alternatywą dla wyciągów z placenty, stosowanych dawniej w słynnej szwajcarskiej terapii komórkowej. Nasze laboratoria badawcze opracowały formuły bez konserwantów chemicznych, tak aby produkty Ericson Laboratoire były odpowiednie nawet dla skóry najbardziej wrażliwej. Produkty Fresh Caviar zawierają organiczny kawior oraz składnik bakteriostatyczny pochodzenia roślinnego, który w naturalny sposób zwalcza namnażanie się bakterii, drożdży i grzybów, co chroni formułę kosmetyków.

Brak składników zapachowych we wszystkich produktach z gamy Fresh Caviar pozwala uniknąć ryzyka alergii i umożliwia stosowanie kosmetyków nawet w przypadku skóry wrażliwej.

Zbawienna moc kawioru

Kawior jest rzadką i cenną substancją, bogatą w składniki odżywcze zwane vitellus (z łac. Vita – życie), potrzebne do rozwoju i budowy struktur witalnych. Vitellus zawiera przede wszystkim podstawowe składniki błon naszych komórek.

 

 Cennik

 

MESO-VIT - kuracja rewitalizująca               300
- FRESH CAVIAR - luksusowa pielęgnacja organicznym kawiorem               300